Bursa Şehir Dünyası Rehberi, Bursa Kent Rehberi, Bursa Seri ilanlar, Bursa Firmalar Rehberi, Bursa ilçeleri, Bursa Şehir Bilgileri, Bursa Emlak ve Otomobil İlanları Sitesi
Firma Rehberi
Emlak İlanları
Otomobil
Seri İlanlar
Üye Ol

Ucuz Online Otobüs Bileti Al, Otobüs Seferleri Sorgulama

Bursa İş Eleman Aranıyor İlanları | Acemler Trafik Kamerası Yol Durumu İzle

bursa şehir rehberi
 
 Bursa Şehir Rehberine Hoşgeldiniz. İŞ & Eleman İlanları  |  Bursa Eczaneler Rehberi  |  Nöbetçi Eczaneler     Üye Girişi
bursa şehir rehberi
Genel Bilgiler
Bursa Tarihi
Coğrafya
Ulaşım
İlçeler
Turizm
Kültür
Haberler
Nöbetçi Eczaneler
Hava Durumu
Şehir Haritası
Bursa Otelleri
Kültür Merkezleri
Etkinlikler
Sahneler
Festivaller
Sinemalar
Tiyatrolar
Fuarlar
Telefon Rehberi
Bursa Posta Kodları
Araç Muayene İstasyonları
Namaz Vakitleri
Bağlantılar
Mobese Kameraları
Atatürk
İletişim
Bursa Mali Muşavir
 Bursa Otobüs Firmaları Telefon Numaraları

Bursa Otobüs Firmaları Telefon Numaraları
Bursa Otobüs Terminali

Ucuz fiyata Otobüs Bileti Al

YZH NO
FİRMA ADI
GÜZERGAH
HAREKET SAATİ
HAREKET GÜNÜ
TELEFON
           
.
1
DÜZCE GÜVEN TURİZM
DÜZCE
09.30-12.00-03.00-04.00-05.00-02.00
HERGÜN
0.224.2615446
.
1
AK-TURİZM SEYAHAT
KAHRAMANMARAŞ
17.30
HERGÜN
0.224.2615446
.
1
MİS AMASYA TURİZM
AMASYA
18.00
HERGÜN
0.224.2615446
.
1
BARTIN ÖZ EMNİYET
BARTIN
23.30-24.30
HERGÜN
0.224.2615446
.
2
M.BEYDAĞI
ESKİŞEHİR-ANKARA-KAYSERİ-MALATYA
16.30
HERGÜN
0.224.4440544
.
2
M.BEYDAĞI
BALIKESİR
11293
HERGÜN
0.224.4440544
.
2
BEN TURİZM
KÜTAYHA-AFYON-KONYA-ADANA-GAZİANTEP
16.30
HERGÜN
0.224.4441127
.
2
BEN TURİZM
ESKİŞEHİR-ANKARA-ADANA-GAZİANTEP
19.30
HERGÜN
0.224.4441127
.
2
V.E.SEMA
ANKARA-KAYSERİ-MALATYA-ELAZIĞ-BİNGÖL-MUŞ-BİTLİS-VAN
11263
HERGÜN
0.224.2615265
.
2
Y.A.EXPRES
ESKİŞEHİR-ANKARA-ÇORUM-SAMSUN-ORDU-GİRESUN-TRABZON-RİZE-HOPA-ARTVİN
11202
HERGÜN
0.224.2616101
.
2
Ö.BAFRA
ESKİŞEHİR-ANKARA-ÇORUM-SAMSUN-BAFRA
19.00
HERGÜN
0.224.2615655
.
2
ÇAĞLAR
KARACABEY-BANDIRMA-BİGA-LAPSEKİ-GELİBOLU-KEŞAN-UZUNKÖPRÜ-EDİRNE
09.00
HERGÜN
0.224.2615091-92
.
2
ÇAĞLAR
İSTANBUL-ÇORLU-LÜLEBURGAZ-BABAESKİ-HAVSA-EDİRNE
00.00
HERGÜN
0.224.2615091-92
.
2
ÇAĞLAR
BALIKESİR-MANİSA-İZMİR
11.15-13.15-15.00-01.00-03.00
HERGÜN
0.224.2615091-92
.
2
ÇAĞLAR
İSTANBUL
15.00-17.00-02.00-04.00
HERGÜN
0.224.2615091-92
.
2
S.GÜVEN
BALIKESİR-AKHİSAR-SALİHLİ
23.30
HERGÜN
0.224.2616102
.
2
S.GÜVEN
İSTANBUL
14.00
HERGÜN
0.224.2616102
.
3
ASYA TUR
YALOVA-GÖLCÜK-İZMİT-YARIMCA-İZMİR
YARIM SAATTE BİR
HERGÜN
0.224.2616105
.
3
EFE TUR
YALOVA-İZMİT-GÖLCÜK-İZMİR-İSTANBUL
YARIM SAATTE BİR
HERGÜN
0.224.2616105
.
3
ESADAŞ
ANKARA-ERZURUM-GÖLE-ARDAHAN
12.00 ve 15.30
HERGÜN
0.224.4440025
.
3
ADIYAMAN ÜNAL
ESKİŞEHİR-ANKARA-ADANA-ADIYAMAN-KAHTA
11.00
HERGÜN
0.224.2615325
.
3
NİKSAR KALE
ESKİŞEHİR-ANKARA-ÇORUM-AMASYA-ERBAA-NİKSAR
17.00.00
HERGÜN
0.224.2615834
.
4
LİDER ADANA
 
20.30
HERGÜN
0.224.2612353-4444401
.
4
AKSOĞANOĞLU ZAFER
MALATYA
16.30
HERGÜN
0.224.2615036-4442244
.
4
AMASYA MERTUR
 
18.00
HERGÜN
0.224.2615805-4444405
.
4
SİNAY 57 KOOP
   
HERGÜN
0.224.
.
4
SAFRAN
BOLU-GEREDE-KARABÜK-SAFRANBOLU
23.30
HERGÜN
0.224.2615378
.
4
YEŞİL SAHİL SEYAHAT
 
19.00
HERGÜN
0.224.2615497-2615753
.
4
LÜKS KARADENİZ
 
12.00
HERGÜN
0.224.2615498-4440053
.
4
SOMA SEYAHAT
 
15.00 ve 02.00
HERGÜN
0.224.2615496-2615052
.
4
BAYBURT SEYAHAT
 
12.00
PAZAR ve ÇARŞAMBA
0.224.2615052-4446969
.
4
BEŞER TURİZM
 
20.00.00
HERGÜN
0.224.2615058-2615052
.
5
VANGÖLÜ
MALATYA-ELAZIĞ-BİNGÖL-MUŞ-BİTLİS-VAN-HAKKARİ
11.00
HERGÜN
0.224.2615365-2615159-2615776-4446565
.
5
STAR BATMAN
ADANA-GAZİANTEP-ŞANLIURFA-DİYARBAKIR-BATMAN-SİİRT
13.00
HERGÜN
0.224.2615439-2615672-4447272
.
5
SİVAS HUZUR
YOZGAT-AKDAĞ-SİVAS
19.00
HERGÜN
0.224.2615233-4440058
.
5
GÜZEL İZMİR
ANKARA-İZMİR-İSTANBUL-AYVALIK-M.KEMALPAŞA
HER SAAT
HERGÜN
0.224.2615025-26-27
.
5
ALAŞEHİR SARIKIZ
SALİHLİ-TURGUTLU-ALAŞEHİR-DENİZLİ
00.00
HERGÜN
0.224.2615027
.
6
ULUSOY
SUSURLUK-BALIKESİR-EDREMİT-AKÇAY-ALTINOLUK
09.30
HERGÜN
0.224.2615111-13-14
.
6
ULUSOY
SAMSUN-ORDU-GİRESUN-TRABZON-RİZE-HOPA
17.00.00
HERGÜN
0.224.2615111-13-14
.
6
ULUSOY
SAMSUN-ORDU-GİRESUN-TRABZON
19.00
HERGÜN
0.224.2615111-13-14
.
6
KONTUR
KÜTAHYA-AFYON-AKŞEHİR-KONYA-KARAMAN-MERSİN-ADANA
09.00
HERGÜN
0.224.2615118
.
6
KONTUR
KÜTAHYA-AFYON-AKŞEHİR-KONYA
14.00
HERGÜN
0.224.2615118
.
6
KONTUR
KÜTAHYA-AFYON-AKŞEHİR-KONYA-ÇUMRA
22.00
HERGÜN
0.224.2615118
.
6
KONTUR
KÜTAHYA-AFYON-AKŞEHİR-KONYA
00.00
HERGÜN
0.224.2615118
.
6
IĞDIR'LI TURİZM
ESKİŞEHİR-ANKARA-SİVAS-ERZURUM-IĞDIR-NAHÇIVAN
12.00
HERGÜN
0.224.2615115
.
6
BEYCE BİRLİK
ORHANELİ-HARMANCIK-BALIKÖY-DAĞARDI-SİMAV
16.00
HERGÜN
0.224.2615115
.
7
İPEK TURİZM
İNEGÖL-ESKİŞEHİR-KIRŞEHİR-KAYSERİ
19.30-21.00
HERGÜN
0.224.2615238-2615548
.
7
STAR DİYARBAKIR
İNEGÖL-BOZÜYÜK-ESKİŞEHİR-ANKARA-MALATYA-ELAZIĞ-DIYARBAKIR
15.00
HERGÜN
0.224.2611921-2615122
.
7
ÇAĞDAŞ NİĞDE
İNEGÖL-ESKİŞEHİR-ANKARA-AKSARAY-NİĞDE
19.00
HERGÜN
0.224.2616130
.
7
KEŞAN GÜREL BİRLİK
KARACABEY-BANDIRMA-LAPSEKİ-KEŞAN-UZUNKÖPRÜ-MALKARA
08.30-01.30
HERGÜN
0.224.2615657
.
7
SAGUN SEYAHAT
KARACABEY-BANDIRMA-GELİBOLU-KEŞAN-MALKARA
08.30-01.30
HERGÜN
0.224.2615075
.
7
BALIKESİR ULUDAĞ
KARACABEY-BANDIRMA-ERDEK-GÖNEN-ISPARTA-ANTALYA-ALANYA
08.15-22.30
HERGÜN
0.224.2615757
.
7
ÖZGENAZ TURİZM
KARACABEY-BANDIRMA-GÖNEN-PAZARKÖY
14.30.00
HERGÜN
0.224.2615656
.
8
SEÇ TURİZM
GAZİANTEP
16.00-18.00-20.00
HERGÜN
0.224.2616060-61
.
8
SEÇ TURİZM
AKÇAY
08.30.00
HERGÜN
0.224.2616060-61
.
8
ÖZKAYMAK TURİZM
KONYA
09.00-14.30-23.00
HERGÜN
0.224.2615858-2615161
.
8
NEVŞEHİRLİLER SEYAHAT
NEVŞEHİR
22.30
HERGÜN
0.224.4445050
.
8
NEVŞEHİRLİLER SEYAHAT
ÇANAKKALE
07.30.00
HERGÜN
0.224.2615054
.
9-10
KAMİL KOÇ
MARMARİS
00.30-11.00-19.30
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
EZİNE
01.00.00
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
ANKARA
01.00-02.00-06.00-08.00-09.00-10.00-11.30-12.30-14.00-15.00-16.00-17.00-18.00-19.00-23.00
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
EDİRNE
01.00-10.00
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
DENİZLİ
01.00-23.30
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
SARIMSAKLI
02.00.-21.00
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
İSTANBUL
02.00-04.00-05.00-06.30-07.30-08.00-09.30-10.30-11.00-11.30-12.00-12.30-13.30-14.00-14.15-14.30-15.0
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
DİDİM
02.15.00
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
ÇANAKKALE
03.00-09.00-12.00-13.00-15.30-18.00-19.00-20.00-22.00-
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
ERDEK
05.00-13.30-14.00-17.00-17.30-22.05-23.30
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
İZMİR
06.00-08.00-12.00-13.00-14.00-15.00-16.00-17.00-18.00-20.30-
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
ANTALYA
09.30-12.00-14.30-22.30-24.00
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
ÜSTÜN ERÇELİK
ZONGULDAK
10.00-12.00-15.00-24.00
HERGÜN
0.224.2615080
.
9-10
ÜSTÜN ERÇELİK
İZMİR
15.45-24.00
HERGÜN
0.224.2615080
.
9-10
KAMİL KOÇ
EDİRNE
10.00
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
ALANYA
10.00-20.00-21.00-22.00-
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
BODRUM
10.00-24.00
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
MARMARİS
11.00-19.30-
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
DİKİLİ
11.30-14.30-
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
GÖNEN
12.30-15.00-20.00-
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
KÜÇÜKKUYU
13.30
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
ALTINOVA
14.00
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
MANYAS
14.30-21.00
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
BALIKESİR
19.00-21.05-23.00-24.00
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
FETHİYE
21.30
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
DATÇA
22.30
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
9-10
KAMİL KOÇ
BİGA
16.30
HERGÜN
0.224.2615343-4440562
.
11-32
YALOVA SEYAHAT
ORHANGAZİ-GEMLİK-YALOVA
06.00-21.00 ARASI YARIM SAATTE BİR
HERGÜN
0.224.2615079
.
11-32
YALOVA SEYAHAT
İZMİT
06.00-19.00 ARASI HER SAAT BAŞI
HERGÜN
0.224.2615079
.
11-32
YALOVA SEYAHAT
ADAPAZARI-AKYAZI-KUMLUK
07.00-10.00-17.00
HERGÜN
0.224.2615079
.
11-32
ÖZ BOLU TURİZM
DÜZCE-BOLU-GEREDE
02.00 ve 15.30
HERGÜN
0.224.2610870-2615084
.
11-32
ÇAYIRAĞASI VİP
KÜTAHYA-AFYON-AKŞEHİR-KONYA-EREĞLİ-KARAPINAR-POZANTI-ADANA-OSMANİYE-İSLAHİYE-KÖMÜRLER-GAZİANTEP-KİLİ
15.00
HERGÜN
0.224.2616222-2615138
.
11-32
PALANDÖKEN
ANKARA-KIRIKKALE-YOZGAT-SİVAS-ERZİNCAN-ERZURUM-OLTU-GÖLE-UZUNDERE-YUSUFELİ-PAZARYOLU-İSPİR
12.00-15.50
HERGÜN
0.224.2615625-4440009
.
11-32
DADAŞ TURİZM
YOZGAT-SİVAS-ERZİNCAN-ERZURUM-NARMAN-OLTU
12.00-15.30-18.00
HERGÜN
0.224.2615320-2615212
.
11-32
AYDOĞAN
ÇORUM-MERZİFON-SAMSUN-BAFRA
19.00-20.30
HERGÜN
0.224.2615314
.
12
TURUVA TURİZM
ÇANAKKALE
01.00.-11.00-14.00-16.00-18.00-19.15-20.00
HERGÜN
0.224.2615037
.
12
TURUVA TURİZM
ANKARA
01.00.02.00-03.00-03.30-14.00-
HERGÜN
0.224.2615037
.
12
TURUVA TURİZM
ÇAN - EZİNE
02.00.-03.30-
HERGÜN
0.224.2615037
.
12
TURUVA TURİZM
İSTANBUL
03.30-04.00-12.00-15.30-16.00
HERGÜN
0.224.2615037
.
12
TURUVA TURİZM
İZMİT
04.45.00
HERGÜN
0.224.2615037
.
12
TURUVA TURİZM
ÇAN
12.30-15.30
HERGÜN
0.224.2615037
.
12
TURUVA TURİZM
ZONGULDAK
13.00
HERGÜN
0.224.2615037
.
12
TURUVA TURİZM
KÜÇÜK KUYU
14.30.00
HERGÜN
0.224.2615037
.
12
TURUVA TURİZM
ADAPAZARI
16.00.00
HERGÜN
0.224.2615037
.
12
TATLISES TURİZM
URFA
16.00-19.00
HERGÜN
0.224.4446363
.
12
TATLISES TURİZM
ÇANAKKALE
07.00.00
HERGÜN
0.224.4446363
.
12
HATAY NUR TURİZM
HATAY
18.30.00
HERGÜN
0.224.2615959
.
12
HATAY NUR TURİZM
ÇANAKKALE
07.00.00
HERGÜN
0.224.2615959
.
12
TURUVA TURİZM
ÇORLU
17.30.00
HERGÜN
0.224.
.
13
PAMUKKALE TURİZM
BALIKESİR-İZMİR-AYDIN-DENİZLİ
02.00.00
HERGÜN
0224 205 00 10 - 0224 261 52 00
.
13
PAMUKKALE TURİZM
BALIKESİR-AYVALIK-ALİAĞA-MENEMEN
02.00.00
HERGÜN
0224 205 00 10 - 0224 261 52 00
.
13
PAMUKKALE TURİZM
İSTANBUL
02.30-03.00-04.30-06.0014.30-16.00-17.30-18.00-19.00-20.00-21.30-23.00
HERGÜN
0224 205 00 10 - 0224 261 52 00
.
13
PAMUKKALE TURİZM
İZMİR
13.00-14.00-16.00-17.00-18.00
 
0224 205 00 10 - 0224 261 52 00
.
13
PAMUKKALE TURİZM
BALIKESİR-MANİSA-İZMİR-AYDIN-MUĞLA-MARMARİS
12.00
HERGÜN
0224 205 00 10 - 0224 261 52 00
.
13
PAMUKKALE TURİZM
BALIKESİR-MANİSA-İZMİR-MUĞLA-BODRUM
19.00
HERGÜN
0224 205 00 10 - 0224 261 52 00
.
13
PAMUKKALE TURİZM
BALIKESİR-MANİSA-İZMİR-AYDIN-MUĞLA-DATÇA
21.30
HERGÜN
0224 205 00 10 - 0224 261 52 00
.
13
PAMUKKALE TURİZM
BALIKESİR-MANİSA-İZMİR-BODRUM
22.30
HERGÜN
0224 205 00 10 - 0224 261 52 00
.
13
PAMUKKALE TURİZM
BALIKESİR-MANİSA-İZMİR-AYDIN-MUĞLA-FETHİYE
23.30
HERGÜN
0224 205 00 10 - 0224 261 52 00
.
13
PAMUKKALE TURİZM
ESKİŞEHİR-KÜTAHYA-BURDUR-NAZİLLİ-DENİZLİ-MARMARİS
20.30
HERGÜN
0224 205 00 10 - 0224 261 52 00
.
14
TOPCAM
ESKİŞEHİR-ANKARA-ÇORUM-AMASYA-TOKAT
17.30.00
HERGÜN
0.224.4440060
.
14
BAFRA SEYAHAT
ESKİŞEHİR-ANKARA-ÇORUM-MERZİFON-SAMSUN
19.30
HERGÜN
0.224.2615268
.
14
ISPARTA PETROL
ESKİŞEHİR-AFYON-ISPARTA-ANTALYA
22.30
HERGÜN
0.224.4443434
.
14
MARSOY
ESKİŞEHİR-ANKARA-ADANA-GAZİANTEP-MARDİN
11293
HERGÜN
0.224.2616127
.
14
KÜTAHYA ASTUR
BOZÜYÜK-KÜTAHYA-GEDİZ-SİMAV
10.00-12.00-17.00
HERGÜN
0.224.4444343
.
14
KÜTAHYALILAR
BOZÜYÜK-KÜTAHYA-GEDİZ-SİMAV
08.30-13.30-16.00
HERGÜN
0.224.2615185
.
14
KÜTAHYA ASTUR LİOLER
HARMANCIK-DOMANİÇ-TAVŞANLI
10.00-12.00-15.30-17.30
HERGÜN
0.224.2615287
.
14
ÖZ BİLECİK
YENİŞEHİR-BİLECEK
07.30-09.00-10.30-12.00-13.30-15.00-16.30-18.00-19.30
HERGÜN
0.224.2615187
.
15
KÖKSALLAR
ÇANAKKALE
07.00.00
HERGÜN
0.224.2615035-4440133
.
15
KÖKSALLAR
BALIKESİR
08.00.00
HERGÜN
0.224.2615035-4440133
.
15
MURAT
ÇANAKKALE
08.00.00
HERGÜN
0.224.2616123-4440023
.
15
İSTANBUL SEYAHAT
İSTANBUL-TEKİRDAĞ-ÇORLU
09.15.00
HERGÜN
0.224.2610659-4445959
.
15
MURAT TUR
KAYSERİ-MALATYA-ELAZIĞ
14.00
HERGÜN
0.224.2616123-4440023
.
15
İSTANBUL SEYAHAT
İSTANBUL-TEKİRDAĞ-ÇORLU
17.00.00
HERGÜN
0.224.2610659-4445959
.
15
MURAT TURİZM
KAYSERİ-MALATYA-ELAZIĞ
18.00
HERGÜN
0.224.2616123-4440023
.
15
KÖKSALLAR TUR
AKSARAY-TARSUS-MERSİN
18.30.00
HERGÜN
0.224.2615035-4440133
.
15
KÖKSALLAR TUR
KÜTAHYA-AFYON-KARAMAN-SİLİFKE-MERSİN
20.30
HERGÜN
0.224.2615035-4440133
.
15
İNCİ TUR
KIRIKKALE-KIRŞEHİR-KAYSERİ
20.30
HERGÜN
0.224.2610627-4444438
.
16
HAS TURİZMYENİ AKSARAY
KONYA-ADANA-İSKENDERUN-HATAY
17.30-19.00
HERGÜN
0.224.2615181-4440031
.
16
YENİ AKSARAY
ESKİŞEHİR-ANKARA-AKSARAY
21.00
HERGÜN
0.224.4444468
.
16
YEŞİL AKSARAY
ESKİŞEHİR-ANKARA-AKSARAY
21.00
HERGÜN
0.224.4444468
.
16
AKSARAY BİRLİK
ESKİŞEHİR-ANKARA-AKSARAY
21.00
HERGÜN
0.224.4440068
.
16
BALIKESİR TURİZM
BALIKESİR-EDREMİT-AYVALIK
12.00
HERGÜN
0.224.2615181
.
18
ANADOLU ULAŞIM
KÜTAHYA-UŞAK-ALTINTAŞ
19.00
HERGÜN
0.224.2616016
.
18
FINDIKKALE TURİZM
SAMSUN-ORDU-GİRESUN
18.30.00
HERGÜN
0.224.2611228
.
18
MERMERLER TURİZM
KIRIKKALE-KIRŞEHİR-ORTAKÖY
22.00
HERGÜN
0.224.4444440
.
18
HATAY SAS TUR
AFYON-KONYA-ADANA-HATAY-İSKENDERUN
18.00
HERGÜN
0.224.2615373
.
19
MERSİN VİF
MERSİN-TARSUS-AKSARAY-ERDEMLİ
18.00
HERGÜN
0.224.2615533
.
19
ŞANLIURFA CESUR TUR
ADANA-GAZİANTEP-ŞANLIURFA
16.00-19.00
HERGÜN
0.224.2615152
.
19
MUŞ YOLU
KAYSERİ-MALATYA-ELAZIĞ-BİNGÖL-KARAKOÇAN-SOLHAN-MUŞ-BULANIK-MALAZGİRT-VAN
13.30
HERGÜN
0.224.2616249-2616148
.
19
ÖZLEM DİYARBAKIR
KAYSERİ-MALATYA-ELAZIĞ-DİYARBAKIR
15.00
HERGÜN
0.224.2616221-2615121-2611738
.
19
HATAY GÜNSAS
KÜTAHYA-AFYON-KONYA-ADANA-DÖRTYOL-İSKENDERUN-HATAY
17.30.00
HERGÜN
0.224.2611192-2615269
.
19
ÖZLEM TUR
İSTANBUL-ÇORLU-LÜLEBURGAZ-BABAESKİ-HAVSA-EDİRNE
09.00
HERGÜN
0.224.2616145
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
İSTANBUL
06.30-09.00-10.00-11.00-12.00-13.00-13.30-14.00-15.00-15.30-16.00-16.30-17.00-17.30-18.00-19.00-20.0
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
İZMİR
11.30-12.30-13.30-14.30-15.30-16.30-17.30-18.30-19.30-21.30-22.30-23.30-00.15-01.30-03.30
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
İZMİR-ÇEŞME
11293
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
İZMİR-MARMARİS
21.30-00.15
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
İZMİR-BODRUM
22.30
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
İZMİR-NAZİLLİ
23.30
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
ANKARA
08.30-09.320-10.30-12.30-13.30-14.30-15.30-23.30-00.30-01.00-02.25
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
GEMLİK
14.15-16.15-20.30-21.15-05.30
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
MUDANYA
17.15-22.30
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
MARDİN
11263
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
KAYSERİ
19.30
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
SAMSUN
19.00
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
TRABZON
17.00-19.30
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
GÜMÜŞHANE
12.00
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
ÇANAKKALE
09.00-15.30
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
KASTAMONU
00.30.00
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
BARTIN
23.30
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
ALANYA
21.30
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
SİVAS
18.30.00
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
GÖNEN
13.00-16.00-20.00-22.00-03.30
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
ERDEK
21.00
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
BALIKESİR
10.00-13.00-17.30-20.30
HERGÜN
0.224.4443455
.
20-21
BURSA METRO TURİZM
BANDIRMA
11263
HERGÜN
0.224.4443455
.
22
JET TURİZM
ANKARA-ADANA-HATAY
17.30.00
HERGÜN
0.224.2616122
.
22
SÜZER TURİZM
YALOVA-BOLU-OSMANCIK-SAMSUN-TRABZON
16.30
HERGÜN
0.224.2616142
.
22
BALIKESİR ULUDAĞ TURİZM
BOZÜYÜK-ISPARTA-ANTALYA-ALANYA
22.30
HERGÜN
0.224.2616126
.
22
TEMPO
ANKARA-KIRIKKALE-YOZGAT-SAMSUN
23.00.00
HERGÜN
0.224.2616125
.
22
LÜX ARTVİN
ANKARA-SAMSUN-RİZE-ARTVİN
11202
HERGÜN
0.224.2610678
.
22
LİDER TURİZM
ANKARA-KIRIKKALE-ÇORUM
21.00
HERGÜN
0.224.4440019
.
22
VAN ERCİŞ İTİMAT
ANKARA-ERZURUM-AĞRI-VAN
11293
HERGÜN
0.224.2615504
.
23
HAKİKİ KOÇ
İZMİR
HER SAAT BAŞI
HERGÜN
0.224.2616200
.
23
HAKİKİ KOÇ
İSTANBUL
HER BUÇUKLARDA
HERGÜN
0.224.2616200
.
23
HAKİKİ KOÇ
MARMARİS
00.30.00
HERGÜN
0.224.2616200
.
23
HAKİKİ KOÇ
BODRUM
23.30-01.15
HERGÜN
0.224.2616200
.
23
HAKİKİ KOÇ
DİKİLİ-ALİAĞA
02.45.00
HERGÜN
0.224.2616200
.
23
YONCA KALE-AYDIN
İSTANBUL-ÇORLU-LÜLEBURGAZ-EDİRNE-BULGARİSTAN
08.30.00
HERGÜN
0.224.2616200
.
23
YONCA KALE-AYDIN
İSTANBUL-ÇORLU-ÇERKEZKÖY-SARAY-VİZE
11293
HERGÜN
0.224.2616200
.
23
ŞANLIURFA SEYAHAT
ESKİŞEHİR-ANKARA-ADANA-GAZİANTEP-URFA
16.00.00
HERGÜN
0.224.2616200
.
23
ÖZLEM ARDAHAN
ANKARA-KARS-ARDAHAN-POSOF
10.30.00
HERGÜN
0.224.2616200
.
24
NİĞDE İNAN TURİZM
AKSARAY - NİĞDE
19.00
HERGÜN
0.224.2615167
.
24
AKSEL
 
08.30-11.00-22.30
HERGÜN
0.224.2615046
.
24
SES TURİZM
 
23.00.00
HERGÜN
0.224.2615039
.
24
KENT TURİZM
 
19.30-21.00
HERGÜN
0.224.2615040
.
24
KASTAMONU ÖZLEM
 
00.00
HERGÜN
0.224.2615045
.
24
ELAZIĞLILAR TURIZM
MALATYA - ELAZIĞ
14.00
HERGÜN
0.224.2616223
.
24
YENİ ADANA
 
18.30-21.30
HERGÜN
0.224.2615047
.
28
HAZAR TUR
MALATYA-ELAZIĞ
16.30
HERGÜN
0.224.2616211-4440323
.
28
TOKAT SEYAHAT
AMASYA-TURHAL-TOKAT
17.30.00
HERGÜN
0.224.4441160
.
28
HİDAYET TUR
GÖKSUN-MARAŞ
17.00.00
HERGÜN
0.224.4440002
.
28
ŞAMPİYON HERSEKLİ
KIRKLARELİ
00.30.00
HERGÜN
0.224.2616210
.
28
AĞRI TUR
AĞRI-DOĞUBEYAZIT
10.30.00
HERGÜN
0.224.2611114
.
28
AS BAYBURT
KELKİT-BAYBURT
12.00
HERGÜN
0.224.2616210
.
28
PAZARYERİ KOOP
PAZARYERİ
 
HERGÜN
0.224.2616210
.
28
GÜZEL İZMİR
İZMİR-İSTANBUL
 
HERGÜN
0.224.2616210
.
28
YONCA KALE
ÇERKEZKÖY
11293
HERGÜN
0.224.2616210
.
29
SİVAS TUR
YOZGAT-SORGUN-AKDAĞ-SİVAS
19.00
HERGÜN
0.224.2615158-2615534
.
29
LÜKS MERSİN
AKSARAY-TARSUS-MERSİN
18.30.00
HERGÜN
0.224.2616233
.
29
AĞRI ARARAT
SİVAS-ERZİNCAN-ERZURUM-AĞRI-DOĞUBEYAZIT
12.00
HERGÜN
0.224.2615468-2615469
.
29
LÜKS EREĞLİ
KONYA-KARAPINAR
22.00
HERGÜN
0.224.4444242
.
29
BEST VAN
MALATYA-ELAZIĞ-BİNGÖL-MUŞ-BİTLİS-VAN
12.00
HERGÜN
0.224.2611494-2615157
.
29
DAĞISTANLI
SAMSUN-BAFRA-ALAÇAM
19.00
HERGÜN
0.224.2615438
.
29
ÖZ DİYARBAKIR
MALATYA-ELAZIĞ-DİYARBAKIR
15.00
HERGÜN
0.224.2615721-2615588-4442100
.
30
İZMİR TURİZM
BALIKESİR-İZMİR-ÖDEMİŞ
HER SAAT
HERGÜN
0.224.2615274-2611167-4440135
.
30
KANBEROĞLU
 
14.30 - 18.30
HERGÜN
0.224.2655127
.
30
DİLEK SEYAHAT
ESKİŞEHİR-ANKARA-HAVZA-VEZİRKÖPRÜ
19.30
HERGÜN
0.224.2615112
.
30
ERZİNCAN BAŞAK
ESKİŞEHİR-ANKARA-SİVAS-YOZGAT-ERZİNCAN
14.00
HERGÜN
0.224.2615824
.
30
SİİRT ÖZLEM
ESKİŞEHİR-ANKARA-KAYSERİ-MALATYA-DIYARBAKIR-BATMAN-SİİRT
11293
HERGÜN
0.224.2615372
.
30
DEMİRCİ HALIKENT
BALIKESİR-AKHİSAR-K.BAŞI-SALİHLİ-TURGUTLU-DEMİRCİ
01.30.00
HERGÜN
0.224.2615470
.
31
NARLICA KOOP
İZNİK-İZMİT
07.00-18.30 ARASI BİR SAATTE BİR
HERGÜN
0.224.2615090 5HAT
.
31
DOĞU KARS
ERZİNCAN-ERZURUM-KARS
13.30
HERGÜN
0.224.2615089
.
31
MARTUR
KONYA-ADANA-GAZİANTEP-URFA-MARDİN-SİLOPİ
12.00
HERGÜN
0.224.2615847
.
31
LÜKS GÜMÜŞHANE
SAMSUN-ORDU-GİRESUN-GÜMÜŞHANE
13.00
SALI-PERŞ-PAZAR
0.224.2615095
.
31
GÖLPAZARI KOOP
OSMANELİ-GÖLPAZARI
15.30
HERGÜN
0.224.2615091
.
31
ÇAĞLAR TURİZM
EDİRNE-KEŞAN-UZUNKÖPRÜ-İSTANBUL
09.00 - 24.00
HERGÜN
0.224.2615155-2615221
.
31
ÇAĞLAR TURİZM
İZMİR-İSTANBUL-BALIKESİR-MANİSA
TRANSİT
HERGÜN
0.224.2615155-2615221
.
32-11
YALOVA SEYAHAT
ORHANGAZİ-GEMLİK-YALOVA
06.00-21.00 ARASI YARIM SAATTE BİR
HERGÜN
0.224.2615079-2615085
.
32-11
YALOVA SEYAHAT
İZMİT
06.00-19.00 ARASI HER SAAT BAŞI
HERGÜN
0.224.2615079-2615082
.
32-11
YALOVA SEYAHAT
ADAPAZARI-AKYAZI-KUMLUK
07.00-10.00-17.00
HERGÜN
0.224.2615079-2615081
.
32-11
ÖZ BOLU TURİZM
DÜZCE-BOLU-GEREDE
02.00 ve 15.30
HERGÜN
0.224.2610870-2615084
.
32-11
ÇAYIRAĞASI VİP
KÜTAHYA-AFYON-AKŞEHİR-KONYA-EREĞLİ-KARAPINAR-POZANTI-ADANA-OSMANİYE-İSLAHİYE-KÖMÜRLER-GAZİANTEP-KİLİ
15.00
HERGÜN
0.224.2616222-2615138
.
32-11
PALANDÖKEN
ANKARA-KIRIKKALE-YOZGAT-SİVAS-ERZİNCAN-ERZURUM-OLTU-GÖLE-UZUNDERE-YUSUFELİ-PAZARYOLU-İSPİR
12.00-15.50
HERGÜN
0.224.2615625-4440009
.
32-11
DADAŞ TURİZM
YOZGAT-SİVAS-ERZİNCAN-ERZURUM-NARMAN-OLTU
12.00-15.30-18.00
HERGÜN
0.224.2615320-2615212
.
32-11
AYDOĞAN
ÇORUM-MERZİFON-SAMSUN-BAFRA
19.00-20.30
HERGÜN
0.224.2615314
.
30
MARTUR
KÜTAHYA-KONYA-AFYON-MARDİN-CİZRE-ŞIRNAK
12:00
HERGÜN
0.224.2615847
.
30
DOĞU KARS
ERZURUM-KARS-ARDAHAN-POSOF
13:30
HERGÜN
0.224.2615089
.
30
GÖLTÜR
GÖLPAZAR
15.30
HERGÜN
0.224.2615091
.
30
NARLICA ATAN KARDEŞLER
İZNİK-ADAPAZARI-GÖLCÜK-İZMİT-ADAPAZARI
07:00-08:00-09:00-10:00-11:00-12:00-13:00-14:00-15:00-16:00-17:00-18:00-19:00
HERGÜN
0.224.2615090
.
30
LÜKS GÜMÜŞHANE
SAMSUN-ORDU-GİRESUN-TİRE BOLU-GÜMÜŞHANE
13:00
PAZARTESİ-PERŞEMBE
0.224.2615095
.
30
ÇAĞLAR TURİZM
GELİBOLU-LAPSEKİ-BİGA-UZUNKÖPRÜ-KEŞAN-EDİRNE
13:00
HERGÜN
0.224.2615091-92
.
30
ÇAĞLAR TURİZM
İSTANBUL-BALIKESİR-AKHİSAR-MANİSA-İZMİR
HER SAAT BAŞI
HERGÜN
0.224.2615091-92
.
26-27
NİLÜFER
İSTANBUL EXP. (KARTALA GİRMEZ) KAVACIK - ESENLER
07:00-08:00-09:00-10:00-11:00-12:00-13:00-14:00-15:00-16:00-17:00-18:00-19:00
HERGÜN
444 00 99
.
26-27
NİLÜFER
İSTANBUL (KARTALA GİDER)
03:30-05:00-06:00-06:30-07:30-08:30-09:30-10:30-11:30-12:30-13:30-14:30-15:30-16:30-17:30-18:30-19.3
HERGÜN
444 00 99
.
26-27
NİLÜFER
İNEGÖL-ESKİŞEHİR-ANKARA
07:00-08:00-09:00-10:00-11:00-12:00-13:00-14:00-15:00-16:00-17:00-18:00
HERGÜN
444 00 99
.
26-27
NİLÜFER
ANKARA
24:00-01:00-02:00
HERGÜN
444 00 99
.
26-27
NİLÜFER
BALIKESİR-MANİSA-İZMİR
05:00-08:00-09:00-10:00-11:00-12:00-13:00-14:00-15:00-16:00-17:00-18:00-20:00-22:00-24:00
HERGÜN
444 00 99
.
26-27
NİLÜFER
İZMİR
01:00
HERGÜN
444 00 99
.
26-27
NİLÜFER
İZMİR
01:00
HERGÜN
444 00 99
.
26-27
NİLÜFER
BALIKESİR
15:45-19:00
HERGÜN
444 00 99
.
24
KENT TURİZM
ESKİŞEHİR-ANKARA-KIRIKKALE-KIRŞEHİR-KAYSERİ
19:30-21:00
HERGÜN
0.224.261 50 40 - 444 00 38
.
24
YENİ ADANA
ESKİŞEHİR-ANKARA-AKSARAY-ADANA-CEYHAN-
18:00-20:00-21:30
HERGÜN
0.224.2615047 - 444 10 01
.
24
İNAN TURİZM
ESKİŞEHİR-ANKARA-AKSARAY-NİĞDE
19:00
HERGÜN
0.224.2615041-444 00 37
.
24
LÜKS AKSEL
ESKİŞEHİR-BOLVADİN-AKŞEHİR-KONYA
08:00-11:00-22:30
HERGÜN
0.224.2615045-2615046
.
24
KASTAMONU ÖZLEM
KARABÜK-SAFRANBOLU-KASTAMONU
00:00
HERGÜN
0.224.2615045-2615046
.
24
SES TURİZM
ANKARA-KIRIKKALE-YERKÖY-YOZGAT-BOĞAZLIYAN
23:00
HERGÜN
0.224.2615039-2615040
.
24
KAYSERİ SUHA TURIZM
KAYSERİ - KIRSEHIR
19:30 - 21:00
HERGÜN
0.224.2612438
.
24
Y. SAHİL SEYAHAT
RİZE - YALOVA - İZMİR - BOLU - SAMSUN - BANDIRMA - BİGA -ÇANAKKALE
 
HERGÜN
0.224.261 54 97 - 261 57 53
.
24
LÜKS KARADENİZ
RİZE - HOPA - YALOVA - İZMİR - BOLU
 
HERGÜN
0.224.261 54 98 - 444 00 53
.
24
SOMA SEYAHAT
BALIKESİR - SAVAŞTEPE - SOMA - İSTANBUL
 
HERGÜN
0.224.261 50 52 - 261 54 97
.
24
BEŞER TURİZM
VEZİR KÖPRÜ - ÇORUM - HAVZA
 
HERGÜN
0.224.261 50 52 - 261 50 58
.
24
BAYBURT SEYAHAT
ESKİŞEHİR - ANKARA - KIRIKKALE - ÇORUM - AMASYA - SUL ŞEHRİ - KELKİT - KÖSE - ERZİCAN - BAYBURT
 
PAZAR-ÇARŞAMBA
0.224.261 50 52 - 444 69 69
.
24
AKSANOĞLU ZAFER TURİZM
MALATYA - ESKİŞEHİR - ANKARA - KAYSERİ - GÜRÜN - DARENDE
 
HERGÜN
0.224.261 50 36 - 444 22 44
.
24
AMASYA MERTUR
AMASYA - ESKİŞEHİR - ANKARA - KIRIKKALE - ÇORUM - MERZİFON
 
HERGÜN
0.224.261 58 05 - 444 44 05
.
24
SİNAY 57
SİNOP - YALOVA - KARABÜK - BOLU - KASTAMONU
 
HERGÜN
0.224.261 55 57
.
24
SAFRAN TURİZM
YALOVA - İZMİR - BOLU - DÜZCE - SAFRANBOLU - KARABÜK
 
HERGÜN
0.224.261 53 78
.
6
MERSİN SEYAHAT
ESKİŞEHİR - ANKARA - AKSARAY - POZANTI - TARSUS -MERSİN
18:00
HERGÜN
0.224.2615057
.
6
ÖZVAROL - BALGİT
EDİRNE - HASKOVA - KIRCAALİ - CEBEL - MESTANLI
18:00
HERGÜN
0.224.2616270
.
YÖNÜNE GİTMEKTE OLAN FİRMALAR

Bu Listenin en güncel haline Bursa Terminali Web Sitesinden ulaşabilirsiniz.

Otobüs Terminali
Santral: (224) 261 54 00

Telefon değişiklik talepleri için lütfen http://www.bursaworld.com/iletisim.php sayfamızdan bize mesaj gönderiniz.
 

 


Ana Sayfa | Hava Durumu | Şehir Haritası | Seri İlanlar | Otomobil İlanları | Emlak İlanları | Firma Rehberi | Bize Yazın | Reklam
Bursa Şehir Rehberi, Bursa Emlak İlanları, Bursa Otomobil İlanları, Bursa Seri İlanlar, Bursa Firmalar Rehberi Copyright © 2008
programlama BursaSoft