Bursa Şehir Dünyası Rehberi, Bursa Kent Rehberi, Bursa Seri ilanlar, Bursa Firmalar Rehberi, Bursa ilçeleri, Bursa Şehir Bilgileri, Bursa Emlak ve Otomobil İlanları Sitesi
Firma Rehberi
Emlak İlanları
Otomobil
Seri İlanlar
Üye Ol

Bursa Marka Tescili, Patent Başvurusu

Bursa Hava Durumu | Bursa Şehir Haritası

bursa şehir rehberi
 
 Bursa Şehir Rehberine Hoşgeldiniz. İŞ & Eleman İlanları  |  Bursa Eczaneler Rehberi  |  Nöbetçi Eczaneler     Üye Girişi
bursa şehir rehberi
Firma Sektörleri
Alışveriş Merkezleri
Alüminyum ve Yan Sanayi
Ambalaj ve Yan Sanayi
Arıtma ve Temizlik
Bahçe ve Ev
Basın Yayın Sektörü
Bilişim Sektörü
Birlikler & Dernekler
Büro ve Kırtasiye Malzemeleri
Denizcilik
Deri
Dış Ticaret Şirketleri
Diğer Sektörler
Dini Servisler
Eczaneler
Eğitim Kurumları
Eğlence Sektörü
Elektrik ve Elektronik Sanayi
Endüstriyel Ürünler
Film / Müzik Şirketleri
Finansal Kuruluşlar
Fotoğraf Sanayi
Fuar ve Organizasyon
Gıda Sanayi
Güzellik Sektörü
Hizmet Sektörü
Hobi
Holdingler
İthalat / İhracat
Kimya Sanayi
Kültür/Sanat
Maden ve Metal Sektörü
Makine Sanayi
Mobilya Dekorasyon
Organize Sanayi Siteleri
Ormancılık ve Yan Ürünleri
Otomotiv Yan Sanayi
Oyuncak Sanayi
Pazarlama Şirketleri
Petrol ve Yan Sanayi Ürünleri
Plastik Yan Sanayi
Savunma Sanayi
Silah ve Askeri Sanayi
Spor Sektörü
Tekstil Konfeksiyon
Telekominikasyon
Turizm
Ulaşım ve Taşımacılık
Yapı Sektörü
Yerel Yönetimler
Ziraat Sektörü
Bursa Mali Muşavir
 Bursa Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Arhan
Bursa Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Arhan
»  Bursa Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Arhan
 Bursa asansörlü evden eve nakliyat taşımacılık arhan
  Firma Adı :  Bursa Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Arhan
  Sektör :   » Evden Eve Nakliyat
  Kuruluş Yılı :  1997
Adres :  Beşevler kumlu sokak no:7/a
  Semt :  Beşevler
  İlçe :  Nilüfer
  İl / Şehir :  Bursa
Telefon :  224-4531100
Faks :  
Web Sitesi : Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

50 yıl’ı aşkın karayolu taşımacılığı yapan firmamız 1994 Yılında Bursa Uluyol Bilgi İş merkezinde evden eve sektörel faaliyetine başlamış olan Arhan evden eve taşımacılık tam 21 senedir geçmişten gelen birikimleriyle evden eve nakliyat alanında hizmet anlayışından taviz vermeyerek, sektörün Bursa Evden eve nakliyat firmaları arasında saygın bir yere gelmiştir.
Müsterilerilerimize; nakliye ihtiyaçlari dogrultusunda, sektörlerine özgü en dogru çözümleri, en dogru maliyetlerle üretmeyi ve is ortakligi anlayisi ile hizmet vermeyi görev biliyoruz.
Günümüzde ev eşyasının maddi değerinin yanısıra siz müşterilerimiz için manevi değerlerininde yüksek olduğunu biliyoruz ve ülkemizde evden eve nakliye sektörü ve tasimacilikla ile ilgili bir standart bulunmamasina ragmen, firmamizin evden eve nakliyat sektörü içinde edinmis oldugu tecrübelerini uluslararasi standartta hizmet verdigi müsterileri ve hizmet ortakligi yaptigi birçok yabanci evden eve firmalari ile birlikte bir standarda oturtmus ve ülkemizde henüz bir “Evden eve nakliye hizmeti” ile ilgili bir egitim kurumu olmamasina ragmen personeline vermis oldugu teknik bilgi ve sektörün gerektirdigi tutum ve davranislar açisindan evden eve nakliyat sektöründe egitimci olmustur.
Taşınma işleminin demonte,paketleme,taşıma,yerleştirme,monte v.b. her aşamasını gözlemleyen ve eksiksiz yapılan işlemlerin sonunda içi rahat olarak bıraktıgımız her müşterimizin referans olacağını biliyoruz.
Bildiğiniz gibi evden eve nakliyat sektöründeki firma çokluğu ve kalite eksikliğinin getirdiği zaruri arayışları ve kafanızda oluşan soru işaretlerini ortadan kaldırabilmek için, Evden eve nakliyat sektöründe dün ve bugün vermiş oldugumuz hizmet kalitemizi yarın dahada yükseltebilmek için sektörün gerektirdiği teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve Tam donanımlı son model araçlarımız, teknolojinin son noktasındaki teçhizat ve demonte ekipmanlarımızla taşınma aşamanızda sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Arhan Evden Eve Nakliyat’ın sektördeki yeri ve önemini büyük ölçüde müşterilerine verdiği güven ve kalite sağlamlaştırmıştır.
Bu güven ise ancak standartları belli bir düzeyin üstündeki firmaların verecekleri nitelikli hizmet ile sağlanabilir.
Arhan EVDEN EVE NAKLİYAT VE DEPOLAMA HİZMETLERİN, sunduğu hizmeti baştan hata yapmayacak şekilde yeniden yapılandırmıştır.
Ev ve Ofis nakliyeciliğinde her anlamda bir adım önde olan Hizmetlerin müşteriyi memnun edecek kadar kusursuz işlemesini sağlayan – Sorumluluk sergileyen, – Uluslararası standartlarını sürekli yükseltip, – Yeniliğe açık ve ekip çalışmasına özen gösteren bir şirket yapısına sahiptir.

bursa evden eve | bursa evden eve nakliyat | bursa evden eve taşımacılık | bursa asansörlü evden eve | bursa asansörlü evden eve taşımacılık | bursa asansörlü evden eve nakliyat | bursada evden eve | bursada evden |


Ana Sayfa | Hava Durumu | Şehir Haritası | Seri İlanlar | Otomobil İlanları | Emlak İlanları | Firma Rehberi | Bize Yazın | Reklam
Bursa Şehir Rehberi, Bursa Emlak İlanları, Bursa Otomobil İlanları, Bursa Seri İlanlar, Bursa Firmalar Rehberi Copyright © 2008
programlama BursaSoft