ŞEYMA ETİKET ve AMBALAJ Adres ve İletişim Telefon Bilgileri

ŞEYMA ETİKET ve AMBALAJ
»  ŞEYMA ETİKET ve AMBALAJ
 Etiket ve Ambalaj Üretimi Yapmaktayız.
  Firma Adı :  ŞEYMA ETİKET ve AMBALAJ
  Sektör :   » Ambalaj ve Yan Sanayi
  Kuruluş Yılı :  1994
Adres :  Selamet Mh. 2. Atik Sk. No: 10
  Semt :  SELAMET MH.
  İlçe :  Osmangazi
  İl / Şehir :  Bursa
Telefon :  224-2536094
Faks :  224-2536042
Web Sitesi : Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Firmamız 1994 yılında Şeyma Etiket olarak, dokuma etiket ile faaliyete başladı. Yüksek performansa sahip makinelerle ve kalifiye ekibimizin prensipli çalışması sayesinde, firmamız en kaliteli üretim yapan firma durumuna geldi.

Değerli müşterilerimizin bizi aynı zamanda karton etikete yöneltmesi sayesinde 1997 yılında matbaa kurduk. Firmaların dokuma etiket ihtiyacını karton etiket ihtiyacını ve tüm matbaada yapılması gereken ihtiyaçlarını firmamızda üretmeye başladık.

2000 yılında Bursa'da karton çanta üretiminin yeterli olmadığını gördüğümüzde hızla çalışmalarımızı ilerlettik. 2007 yılı sonuna doğru aylık kapasitemizi tüm Türkiye geneline yayarak, 100.000 adede çıkardık.

Son sistem ve yeterli ofset makine parkurumuz ile Bursa'da en yüksek üretim kapasitesine ulaştık. Siz değerli müşterilerimizin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda bu üretim kapasitemizi 3 kat daha arttırmayı hedefliyoruz.

Üretim alanlarımız; gömlekçi, ayakkabıcı, konfeksiyon, dershane, kuyumcu, gözlükçü saatçi ve kozmetik ürünleri satan firmalara, Fuarlara katılan firmalara karton çanta ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin baskılı naylon poşet talepleri dikkate alınıp bununla ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Tüm matbaalara bayilik vermekteyiz.

Şeyma Etiket, Ofset Matbaa ve Ambalaj olarak karton çantanın her ebadı mevcuttur.

etiket, Karton Etiket, Dokuma etiket, çıkartma etiket, karton çanta, karton kutu, katalog, broşür