Ortodonti Uzmanı Dr.Dt.Canan Çolak Adres ve İletişim Telefon Bilgileri

Ortodonti Uzmanı Dr.Dt.Canan Çolak
»  Ortodonti Uzmanı Dr.Dt.Canan Çolak
 Ortodonti alanında hizmet vermekteyiz
  Firma Adı :  Ortodonti Uzmanı Dr.Dt.Canan Çolak
  Sektör :   » Ağız ve Diş Sağlığı
  Kuruluş Yılı :  2012
Adres :  Esentepe mah. FSM bulvarı bahar istesi
  Semt :  FSM Bulvarı
  İlçe :  Nilüfer
  İl / Şehir :  Bursa
Telefon :  224-2455054
Faks :  
Web Sitesi : Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Bursa Ortodonti kliniğimizde sizlere hizmet vermekteyiz. Ortodonti, halk arasında bilinen adı ile diş teli tedavisi braketler ve teller yardımıyla dişlerin istenilen düzeylere çekilmesi işlemidir. Bu işlem her yaşta uygulanabilmektedir. Ortodontik tedavi ile etkin çiğneme ve yutkunma, daha sağlıklı diş ve diş etleri elde edilir. Bunların yanında daha güzel gülüşler elde etmek mümkündür.
Bu bağlam da Bursa Ortodonti kliniğimizde öncelik sağlık sloganı yola çıkarak; etik ve dürüst bir hizmet anlayışı ile sizleri " Güvenle gülümsetmek için bekliyoruz..."
Gün geçtikçe popülerlik kazanan ortodontik tedaviler sıklıkla dişlerin üzerine yapıştırılan braketler yardımım ile yapılmaktadır. Metal braketlerin kullanımı estetik kaygılar nedeniyle yerini şeffaf braketlere ve dişlerin iç kısımlarında uygulanan lingual braketlere bırakmaya başlamışlardır. Dolayısıyla tellerin görüntüsünden rahatsız olup ortodontik tedaviye ihtiyacı olan hastalara estetik braketler veya lingual braketler yardımı ile tedavi planlamak mümkündür.

Ortodonti, Ortodontist,bursa, Canan çolak,