Yurt Dış Ticaret & Mühendislik Adres ve İletişim Telefon Bilgileri

Yurt Dış Ticaret & Mühendislik
»  Yurt Dış Ticaret & Mühendislik
 Endüstriyel yedek parça satışı ve türkiye fiyatı arayışlarınızdaki Türkiye satıcınız.
  Firma Adı :  Yurt Dış Ticaret & Mühendislik
  Sektör :   » Yedek Parça Sanayi
  Kuruluş Yılı :  2016
Adres :  Yeni Karaman Mah. 4.Kantar Sk. Asya iş merk.2 D:505
  Semt :  YeniKaraman
  İlçe :  Osmangazi
  İl / Şehir :  Bursa
Telefon :  224-2400304
Faks :  
Web Sitesi : Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Yursat, bulunduğunuz bölgede size endüstriyel yedek parça tedariği yapan bir şirkettir ve tüm dünya da uluslararası endüstriyel kuruluşların dış kaynağıdır. Yursat, Avrupa ve Amerika bazlı kaynak yönetiminde uzman ve küresel tedarik zinciri çözümlerinde profesyonel bir girişimdir. Yursat olarak düşük rekabet fiyatları ve zamanında teslimat politikası ile size profesyonel servis vermekteyiz İstemiş olduğunuz ürünlerin tedariği orjinal üretici ülkesinden endirekt satınalma ile sizlere kapı teslim fiyat sunulmaktadır.

Firmamız satış sektöründe uzun yıllardır deneyimi bulunmakta ve Endüstriyel yedek parçaların tedariği piyasasında derinlemesine bilgi sahibidir. Yursat günümüzde arz ve talep arasında imtiyazlı bir tedarikçi konumundadır. Orjinal kaliteyi en ucuza ve en uygun sürede satın alabilme adına bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Sizler için tedarik ettiğimiz tüm yedek parça, alet ve ekipmanlar orijinal OEM olup, üretici firma garantisi ile kullanımınıza sunulmaktadır.

Deneyimimizle ve kendi ağımızla size daha yaygın hizmet ve malzeme teklifi sağlayabiliriz. Yursat dünya üzerinde orjinal imalatçıların 10000'den fazla markasından oluşmuştur.

Türkiye Satışı, Yedek Parça, Türkiye Fiyatı,Ürün Tedarik, İthalat, Makine, Otomotiv, Uluslararası Teslimat, Dış ticaret, Malzeme Tedariği,