Online Perde Adres ve İletişim Telefon Bilgileri

Online Perde
»  Online Perde
 İnternet üzerinden her türlü perde siparişi verebileceğiniz,ücretsiz gönderim yapan firma
  Firma Adı :  Online Perde
  Sektör :   » Ev Tekstili
  Kuruluş Yılı :  2001
Adres :  Beşevler Mah. Yıldırım Cad. Bilgili Sok. No: 2 Nilüfer / BURSA
  Semt :  beşevler
  İlçe :  Nilüfer
  İl / Şehir :  Bursa
Telefon :  224-2117867
Faks :  535-4431133
Web Sitesi : Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

CBS ŞİRKETLER GRUBU bünyesinde faaliyet gösteren,
OnlinePerde A.Ş (www.onlineperde.com) Bursa-Beşevler de bulunan yaklaşık 1500 m2 kapalı üretim alanında, konusunda uzman 14 üretim elemanı ve yardımcısı ile birlikte yeni teknoloji ile donatılmış üretim parkurunda,gelen talepler doğrultusunda; Stor perde,zebra perde,özel baskılı perde,tül ve kravuze perde üretimi yapmaktadır.
Firma 2 tekstil Mühendisi ile kesintisiz sürdürülen AR-GE çalışmalarının sonucu olarak,sıfır hata ile ürün çıkışı yapabilme kabiliyetine erişmiştir.
Kumaş tedariğini yine CBS ŞİRKETLER GRUBU bünyesinde faaliyet gösteren,
Bursa/Demirtaş OSB de kurulu tekstil fabrikalarından yapan,
OnlinePerde A.Ş (www.onlineperde.com)
Sıfır hata ile perde üretimi,zamanında teslimat,müşteri istek ve önerilerini doğru analiz edip buna uygun ürün gamı oluşturma prensipleri doğrultusunda , “kesintisiz maksimum müşteri memnuyeti” ni öncelikleri arasındaki listenin başında tutmaktadır.
Firma ürünlerini showroomlarından satın alabileceğiniz gibi,online olarakta tüm perde modellerini evinizden inceleyip,güvenli bir şekilde sipariş verebiliyorsunuz .Firma perde siparişlerinizi kargo dahil olarak üç iş günü içerisinde (Yurtiçi),Dünyadaki tüm ülkelere göndermektedir.Yurtdışı gönderimlerde kargo alıcı taraf ödemeli olarak gönderilmekte,ürün çıkışı yurt içi perde siparişlerinde olduğu gibi,üç iş günü içerisinde yapılabilmektedir.
Ayrıca,perde fiyatları nıda incelediğinizde,emsal kalite ve modeldeki diğer firma perde fiyatları na nazaran oldukça uygun olduğunu göreceksiniz.
Firmanın ürün ve fiyatlarını aşağıda verilen bağlantıdan inceleyebilirsiniz;
www.onlineperde.com

perde modelleri, bursa perde, stor perde, taç perde, brillant perde, ucuz perde, 2017 perde modelleri, zebra perde, tül perde, ip perde, stor perde fiyatları, stor perde modelleri, zebra perde modelle