Kurtarıcı Bursa Adres ve İletişim Telefon Bilgileri

Kurtarıcı Bursa
»  Kurtarıcı Bursa
 Bursa Kurtarıcı, Bursa Çekici, Bursa Oto Kurtarıcı, Bursa Oto Çekci
  Firma Adı :  Kurtarıcı Bursa
  Sektör :   » Ulaşım ve Taşımacılık
  Kuruluş Yılı :  2017
Adres :  Bağlarbaşı Mah. Vatan Cad. Çakmak Sok. No:32
  Semt :  Bağlarbaşı
  İlçe :  Osmangazi
  İl / Şehir :  Bursa
Telefon :  546-2247161
Faks :  
Web Sitesi : Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Yollarda sıkça karşılaştığımız trafik kazaları, araç arızaları ve benzeri durumlarda her an her saat yanınızda olacak ve size iyi bir hizmet verecek olan bir firma düşünün. Aracınızı en güvenilir bir şekilde belirtmiş olduğunuz adrese taşıyacak ve kesintisiz hizmet anlayışıyla size memnuniyet ve fiyat konusunda kesinlikle güler yüzlü kalmanızı sağlayacak bir firma düşünün. Kurtarıcı Bursa olarak artık sizlerin hizmetindeyiz.
Bursa Çekici firmaları arasında yıllardır rekabet ettiğimiz dostlarımız ve meslektaşlarımızdan bizi ayıran özelliklerimiz ve hizmet anlayışımız ile sizlerleyiz. Bursa Kurtarıcı hizmeti konusunda sektörde lider olmaya aday ve sizlere daha iyi hizmet anlayışı ile hizmet vermek açısından tercih sebebiniz olacağız.
Bursa ili ve ilçelerinin tümünde aktif hizmet anlayışımız ile Bursa'da yolda kalsanız bile eşsiz hizmet anlayışımız ile sizlerin her zaman yanında olacağız. Bursa Oto Çekici hizmetleri ile Bursa ilinde bulunan 17 büyük ilçeye ve bu ilçelerdeki tüm yerleşimlere hizmet veriyoruz. Harmancık Kurtarıcı, Büyükorhan Kurtarıcı, Keles Kurtarıcı, Orhaneli Kurtarıcı, İznik Kurtarıcı, Yenişehir Kurtarıcı, Kestel Kurtarıcı, Orhangazi Kurtarıcı, Karacabey Kurtarıcı, Gürsu Kurtarıcı, Mudanya Kurtarıcı, Mustafakemalpaşa Kurtarıcı, Gemlik Kurtarıcı, İnegöl Kurtarıcı, Nilüfer Kurtarıcı, Yıldırım Kurtarıcı ve Osmangazi Kurtarıcı ilçelerine kesintisiz hizmet almak için bizi arayın.
Kurtarıcı Bursa olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.
İletişim adreslerimiz.
Telefon : 0531 334 34 54
Telefon : 0539 844 00 00
Site Adresimiz : Bursa Kurtarıcı

Bursa Çekici,Bursa Kurtarıcı,Bursa Oto Çekici,Bursa Oto Kurtarıcı, Bursa Araç Kurtarma,Bursa Yol Yardım