Bursa Hiza Yapı Dekorasyon Adres ve İletişim Telefon Bilgileri

Bursa Hiza Yapı Dekorasyon
»  Bursa Hiza Yapı Dekorasyon
 Yaşam alanlarınızda dekorasyon ve tadilat hizmetleri.
  Firma Adı :  Bursa Hiza Yapı Dekorasyon
  Sektör :   » Mimar /Mühendisler
  Kuruluş Yılı :  2014
Adres :  http://hizartdesing.com/
  Semt :  Beşevler
  İlçe :  Nilüfer
  İl / Şehir :  Bursa
Telefon :  532-6947587
Faks :  
Web Sitesi : Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

KURUMSAL
Hiza Yapı’da müşterinin tarzı, beğenileri, özel istek ve ihtiyaçları, mimarinin verileri doğrultusunda analiz edilerek, tasarım ilkelerinden ödün vermeyecek kadar esnek bir çerçevede ürün ve mekan tasarımları yapılır. Sonuçta ortaya çıkan tasarımlar; gerçek anlamda kişiye özel olup, tasarımdan üretime kadar en üst kalitede, Hiza yapı imzası taşır. Bunun yanında yine aynı kriterlere sahip, bazıları klasik çizgilerden izler taşıyan, çağdaş, yenilikçi ve modern tazlara hitap eden pekçok model müşterilerin ilgisine sunulmaktadır.

Uzun yıllara yayılan tecrübe, tasarım vizyonu, kaliteli üretim ve malzeme deneyimini kurumsal bir yapı altında daha geniş kitlelere ve daha kapsamlı hizmet verebilmek için 2010 yılından itibaren, Hiza Yapı Mimarlık Tasarım Uygulama adı altında çalışmalarımızı sürdürmeye başladık.

Kişiye özel mobilya, aksesuar tasarımları ve üretimi, Yapı dekorasyon ve proje hizmetleri ile birlikte müşterilerimizin beğenilerine sunuluyoruz.

bursa mutfak dekorasyonu, bursa banyo dekorasyonu, bursa parke kaplama, bursa ev tadilatı, bursa iç mimarlık hizmetleri, bursa seramik kaplama, bursa akıllı ev sistemleri, bursa kapı ve pencere uygula