MHN PACK Kutu ve Ambalaj Sanayi Adres ve İletişim Telefon Bilgileri

MHN PACK Kutu ve Ambalaj Sanayi
»  MHN PACK Kutu ve Ambalaj Sanayi
 En düşük fiyatlarla en kaliteli kutu ve ambalaj üretimi
  Firma Adı :  MHN PACK Kutu ve Ambalaj Sanayi
  Sektör :   » Ambalaj ve Yan Sanayi
  Kuruluş Yılı :  1999
Adres :  Vatan Mah. 3. Vakit Sok. No:14 Yıldırım/Bursa/Türkiye
  Semt :  Vatan Mah
  İlçe :  Yıldırım
  İl / Şehir :  Bursa
Telefon :  533-6030261
Faks :  224-3269461
Web Sitesi : Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

1999'da faaliyete geçen MHN PACK küçük bir girişimcilik örneği olmuştur. İlk kurulduğu dönemde küçük çapta kutu ve ambalaj imalatına başlayan MHN PACK gelişen bilgi, tecrübe ve teknoloji ile bugün birçok kurumsal firma ve KOBİ'ye hizmet vermektedir.
Türkiye'nin lider kutu ve ambalaj tedarikçisi olmayı hedeflemektedir. Bu amaçla müşteri isteklerini eksiksiz ve zamanında yerine getirerek, sürekli iyileştirmeyi kendisine politika ederek çevreye duyarlı ve insana saygılı üretim yapmaktadır. Ürünleri arasında baskılı kutular, tava tipi kutular, dipten yapıştırmalı kutular, koli tipi kutular, pencereli kutular, ayakkabı kutuları, saplı kutu ve saplı karton çantalar,seperatörlü kutular, diğer kutu çeşitleri (arşiv kutuları, klasör tipi kutular, yedek parça kutuları , küçük ev eşyası kutuları, pizza kutuları) yer almaktadır.

kutu, koli, karton kutu, ambalaj bursa, ofset baskı, selefon kaplama, baskılı kutu, tava tipi kutu, saplı karton çanta, saplı kutu, tava tipi kutu, seperatörlü kutu, pencereli kutu, ayakkabı kutusu, p